HABERLER

Golden Fall Days Etkinliği

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz İngilizce dersi kapsamında düzenlenen "Golden Fall Days" etkinliğinde bir araya gelerek gerçekleştirdikleri çeşitli aktivitelerle sonbahara veda ettiler.

28 Kasım 2023

Deyim ve Atasözü Sergisi

Çamlıca Kampüsü 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe dersi kapsamında milli kültürümüzün can damarlarından olan deyim ve atasözlerimiz ile ilgili çeşitli görseller oluşturarak ortaokul fuaye alanında sergilediler.

26 Kasım 2023

Bir Kelime Bir İşlem

Çamlıca Kampüsü 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz Türkçe ve Matematik Zümrelerimizin iş birliğinde düzenlenen “Bir Kelime Bir İşlem Yarışması”nda buluştular.

10 Kasım 2023

Filistin Kermesi

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz, Filistin'deki kardeşlerimize destek olmak amacıyla okulumuzda düzenlenen kermeste kendi el emekleriyle yaptıkları ürünleri ve oyuncaklarını satışa çıkardılar.

10 Kasım 2023

Yapay Zekâ İngilizce Dil Laboratuvarı Açıldı

Öğrencilerimize heyecan verici bir öğrenme deneyimi sunmak amacıyla Çamlıca Kampüsümüzde “Yapay Zekâ İngilizce Dil Laboratuvarı” açıldı.

10 Kasım 2023

3D Kalem ile Tasarım

Çamlıca Kampüsü Maker/Kodlama Kulübü öğrencilerimiz, hayal güçlerini 3D kalemleri ile buluşturarak kendi benzersiz ürünlerini tasarladılar.

09 Kasım 2023

İyilik Çarşısı

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz Filistin için okulumuzda düzenlenecek kermeste satmak üzere atölyelerimizde ürünler tasarladılar.

08 Kasım 2023

Scooter Günü

Çamlıca Kampüsü ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerimiz Beden Eğitimi Zümremiz tarafından düzenlenen “Scooter Günü"nde buluştular.

07 Kasım 2023

Güneş Gözlemi

Çamlıca Kampüsü 5. ve 7. sınıf öğrencilerimiz, Fen Bilimleri dersi kapsamında Güneş'i ve Güneş'teki lekeleri gözlemlemek amacıyla okulumuzdaki gözlemevinde bir araya geldiler.

07 Kasım 2023

Öğrenci- Yazar Buluşması

Çamlıca Kampüsü 5. ve 7. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe Zümremiz tarafından düzenlenen yazar buluşması kapsamında Filanca Operasyon ve Siber Kahramanlar kitaplarının yazarı Feyza Şahin ile bir araya geldiler.

07 Kasım 2023