HABERLER

Çamlıca Kampüsü Öğrencilerimiz Karnelerini Aldılar

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz düzenlenen “Yıl Sonu Programı”nda karnelerini aldılar!

06 Temmuz 2021

Spelling Bee Competition

Çamlıca Kampüsü 5, 6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz İngilizce Zümremiz tarafından çevrim içi olarak düzenlenen Spelling Bee Yarışması’nda bir araya geldiler.

04 Haziran 2021

Kudüs ve Mescid-i Aksa Programı

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz Kudüs'ü yakından tanımak, Mescid-i Aksa'nın anlam ve önemine varmak, Harem-i Şerif'in içindeki kutsalları keşfedebilmek ve...

03 Haziran 2021

Perküsyon Kulübü

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz Perküsyon Kulübü’nde çalışıyor! Perküsyon, müziğin ritimde buluşan tınısı ve ses aksinin muhteşem yolculuğudur...

25 Mayıs 2021

Disiplinler Arası Görev Sunumlarımız

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimizin öğrendiklerini kalıcı hale getirmek ve derslerde öğrendiklerini pratiğe dönüştürmelerine yardımcı olmak amacıyla verilen disiplinler arası görevlendirmelerimizin üçüncüsü de başarıyla tamamlandı.

14 Mayıs 2021

Afet Bilinci Eğitimi

Kulüp ve Atölyeler Koordinatörümüz tarafından Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimize ve velilerimize yönelik "Afet Bilinci ve Toplum Farkındalığı Eğitimi" verildi.

20 Nisan 2021

Deney Derslerimiz

Çamlıca Kampüsü 5. sınıf öğrencilerimiz yüz yüze eğitimin geçilmesiyle birlikte deney derslerini Fen Bilimleri Laboratuvarımızda gerçekleştirmeye başladı.

08 Nisan 2021

Metin Özdamarlar İle Eğlenceli Tarih Söyleşisi

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi kapsamında Eğitimci-Yazar Metin Özdamarlar ile bir araya gelerek “Güzel Ülkem Türkiye, Türk-İslam Tarihi, Osmanlı Tarihi” başlıklarını içeren eğlenceli ve eğitici bir söyleşi gerçekleştirdi.

01 Nisan 2021

Dünya Su Günü Kutlu Olsun

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz sürdürülebilir kalkınmada suyun hayatımızda ne kadar önemli olduğunu çevrim içi düzenlenen programda suyun önemi konulu animasyon filmi üzerinden konuşarak pekiştirdiler.

22 Mart 2021

Ahşap Kulubü

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz “Gelenekten Geleceğe” dediğimiz Anadolu'nun ilmek ilmek emek kokan yansımalarını barındıran Ahşap Tasarım ve Marangozluk Kulübümüzün ilk periyodunu tamamladı.

03 Mart 2021