HABERLER

Animasyon Seslendirme Yarışması

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz “Animasyon Seslendirme Yarışması”nda bir araya gelerek animasyon filmler seslendirdiler.

15 Şubat 2024

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz Kur'an-ı Kerim tilavetleri ve şiirlerin okunduğu programda öğrencilerimiz tüm insanlık için dua ettiler.

06 Şubat 2024

MEB İl Küçükler Yüzme Yarışları’nda Derece

İstanbul MEB İl Küçükler Yüzme Yarışları’nda Çamlıca Kampüsü 5. sınıf öğrencimiz Mustafa Demircan, “200 Metre Karışık Yarışı”nda İstanbul 3. sü olmuştur.

16 Ocak 2024

Okuma Saati

Çamlıca Kampüsü ana sınıfı öğrencilerimiz, “Okuma Saati” etkinliği kapsamında kütüphanede bir araya gelerek Petra kitabını öğretmenleri ile birlikte okudular.

12 Ocak 2024

Regaip Kandili Mübarek Olsun

Manevi mevsimimiz üç ayların gelişi ve Regaip Kandili Çamlıca Kampüsümüzde coşku ile kutlandı.

11 Ocak 2024

Okçuluk Dersi

Çamlıca Kampüsü ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz Okçuluk dersinde!

10 Ocak 2024

İyilik ve Saygı Günü

Çamlıca Kampüsü ilkokul öğrencilerimiz, İngilizce dersi kapsamında gerçekleştirilen “Kindness and Respect Day (İyilik ve Saygı Günü)” etkinliğinde bir araya geldiler.

04 Ocak 2024

Kulüp Saati

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz cuma günleri gerçekleştirilen kulüp saatlerinde birbirinden eğlenceli aktivitelerle keyifli bir öğrenme deneyimini tecrübe ediyorlar!

25 Aralık 2023

Mendil Kapmaca Turnuvası'nda Derece

Gençlik ve Spor Bakanlığı Üsküdar İlçe Müdürlüğü'nün düzenlediği "Okullar Arası Geleneksel Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca Turnuvası"nda Yıldız Kız ve Yıldız Erkek Takımımız ilçe ikincisi olmuştur.

20 Aralık 2023

Bireysel Veli Toplantıları Tamamlandı

Çamlıca Kampüsü velilerimiz, öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimleri hakkında bilgi almak için “Bireysel Veli Toplantısı”nda öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler.

16 Aralık 2023