HABERLER

Türkiye İş Bankası Müzesi Gezisi

Çamlıca Kampüsü 7. sınıf öğrencilerimiz Türkiye İş Bankası Müzesi’ni ziyaret ettiler.

08 Aralık 2023

Sanaz Alborzi ile Sanat Atölyesi

Çamlıca Kampüsü 5. sınıf öğrencilerimiz kufi hat çalışmalarıyla dünya çapında ses getiren eserlere imza atan İranlı ünlü hat sanatçısı Sanaz Alborzi ile bir araya geldiler.

06 Aralık 2023

Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması

Çamlıca Kampüsü 1. ve 2. sınıf öğrencilerimiz, disiplinler arası gerçekleştirilen etkinlik kapsamında önce “Bir Kral Kelebeğin Yolculuğu” kitabını okuyup ardından kelebeğin oluşum aşamasını AR (Arttırılmış Gerçeklik) uygulaması ile öğrendiler.

05 Aralık 2023

Melek Çe ile Söyleşi

Çamlıca Kampüsü 6. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe Zümremiz tarafından düzenlenen öğrenci yazar buluşması kapsamında Patajonik Prenses kitabının yazarı Melek Çe ile bir araya geldiler.

01 Aralık 2023

Geleneksel Çocuk Oyunları Günü

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz bahçe saatlerinde ve teneffüslerde unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunlarımızı oynadılar.

30 Kasım 2023

Golden Fall Days Etkinliği

Çamlıca Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz İngilizce dersi kapsamında düzenlenen "Golden Fall Days" etkinliğinde bir araya gelerek gerçekleştirdikleri çeşitli aktivitelerle sonbahara veda ettiler.

28 Kasım 2023

Deyim ve Atasözü Sergisi

Çamlıca Kampüsü 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz, Türkçe dersi kapsamında milli kültürümüzün can damarlarından olan deyim ve atasözlerimiz ile ilgili çeşitli görseller oluşturarak ortaokul fuaye alanında sergilediler.

26 Kasım 2023

Kitap Okuma Tahlilleri

Çamlıca Kampüsü 5, 6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz Türkçe dersi kapsamında kitap tahlilleri yaptılar.

23 Kasım 2023

Bir Kelime Bir İşlem

Çamlıca Kampüsü 5. ve 6. sınıf öğrencilerimiz Türkçe ve Matematik Zümrelerimizin iş birliğinde düzenlenen “Bir Kelime Bir İşlem Yarışması”nda buluştular.

10 Kasım 2023

Filistin Kermesi

Çamlıca Kampüsü öğrencilerimiz, Filistin'deki kardeşlerimize destek olmak amacıyla okulumuzda düzenlenen kermeste kendi el emekleriyle yaptıkları ürünleri ve oyuncaklarını satışa çıkardılar.

10 Kasım 2023